RÜTBELİ PERSONEL HİZMETİÇİ EĞİTİM PROGRAMI TAMAMLANDI

Zabıta Daire Başkanlığımız bünyesinde görev yapan Rütbeli Zabıta Personellerine, görevleri ile ilgili bilgi ve beceri düzeylerinin arttırılması amacıyla 20 Kasım – 05 Aralık 2018 tarihleri arasında hizmet içi eğitim programı düzenlenmiştir.

Zabıta Daire Başkanlığının amaç ve hedeflerine ulaşmasına, çalışmalarının daha nitelikli, etkili, kaliteli ve başarılı olmasına katkı sunabilmek amacıyla rütbeli zabıta personellerine 3 grup dâhilinde, 2’ şer gün olacak şekilde eğitim programı gerçekleştirilmiştir.

Zabıta Daire Başkanı İbrahim KÖSE’nin de açılış konuşmasını yaparak, eğitmen olarak katıldığı eğitim programında; kurumsal uygulamalar, kalabalık yönetimi, tüketici denetimleri, iş disiplini, İSG kültürü ve liderlik konulu eğitimler, alanında uzman eğitmenler tarafından verilmiştir.

Halka hizmet noktasında belediyenin vatandaşa dönük yüzü olan zabıta teşkilatımızın en alt rütbeden en üst rütbeye kadar tüm çalışanlarının, vatandaşa daha iyi hizmet sunulabilmesi adına gerçekleştirilen hizmet içi eğitim programları halkımıza sunduğumuz hizmetin kalitesini en üst düzeye getirebilmek amacıyla artarak devam edecektir.