YERLİKAYA, İBB AİLESİYLE BAYRAMLAŞTI

İstanbul Valisi ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ali Yerlikaya, İBB çalışanları ile bayramlaştı. Valilik ve Büyükşehir olarak gerekli tüm tedbirleri aldıklarını ifade eden Yerlikaya, “9 gün boyunca belediyemizin yaşamı gerçek anlamda kolaylaştıran, güzelleştiren bütün hizmetleri aynı şekilde devam edecek” dedi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde geleneksel bayramlaşma töreni gerçekleştirildi. İBB Saraçhane Başkanlık Binası’nda yapılan törene, İstanbul Valisi ve İBB Başkan Vekili Ali Yerlikaya, İBB Meclis 1. Başkan Vekili Göksel Gümüşdağ, İkinci Başkan Vekili Ömer Faruk Kalaycı, İBB Genel Sekreteri Hayri Baraçlı, İSKİ, İETT, Zabıta ve iştirak şirketleri yöneticileri, çalışanları ve aileleri katıldı. Yerlikaya İBB ailesiyle tek tek tokalaşarak bayramlarını tebrik etti.

İstanbul Valisi ve İBB Başkan Vekili Ali Yerlikaya törende yaptığı konuşmaya, “Bugün ramazanın son cuması. Cumanız mübarek olsun. Bu akşam bin aydan daha değerli çok özel bir gece Leyle-i Kadr; Bin aydan daha kıymetli Kadir gecemiz mübarek olsun” sözleriyle başladı.

Ramazan Bayramı’nın huzur ve güvenle yaşanması için tüm tedbirlerin alındığını ifade eden Yerlikaya, “Biz gerek valilik gerek İstanbul Büyükşehir Belediyesi olarak İstanbul’da bayramın huzurla, güvenle kutlanmasıyla ilgili bütün tedbirlerimizi aldık. Büyük bir sevinci hep birlikte paylaşacağımız bayrama sağlıkla, sıhhatle kavuşmayı Allah bizlere, şehrimize, tüm gönül coğrafyamıza nasip etsin” dedi.

İBB Zabıta Daire Başkanı İbrahim Köse, Birim Müdürleri ve personelin katıldığı bayramlaşma programında İstanbul Valisi ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ali Yerlikaya teşkilat ile tek tek tokalaşarak hatıra fotoğrafı çekildi ve kendilerine çiçek takdim edildi.