196. ZABITA HAFTASI ETKİNLİKLERİ

İBB Zabıta Dairesi Başkanlığı tarafından 196. Zabıta Haftasına özel kurum kültürüne katkı sağlayan ve Zabıta Haftasının anlam ve önemine dair çeşitli etkinlikler düzenlendi.

SPOR ETKİNLERİ ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen Bilardo, Masa Tenisi ve pandemi nedeni ile vefat eden zabıta Teşkilatı mensuplarının adlarının verildiği Sefa SARI ve Mustafa İSKİT Voleybol Turnuvalarına katılım sağlayarak dereceye giren Zabıta Personeline kupa ve madalyalarının takdim edildiği tören düzenlendi.

ZABITA HAFTASINA ÖZEL PERSONELE ETKİNLİK ÇEKİLİŞİ

İstanbul’un esenliği ve huzuru için canı pahasına İstanbul Büyükşehir Belediyesi Zabıta Teşkilatı’nda görev yapan personel için, özel olarak düzenlenen etkinlik çekilişinde talihliler belirlendi. Büyük bir heyecana sahne olan çekiliş esnasında personelin mutluluğu dikkat çekti.

HAYATINI KAYBEDEN ZABITA PERSONELİ İÇİN MEVLİD-İ ŞERİF OKUNDU

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığında görev yapmış ve hayatını kaybetmiş tüm personel için Cuma Namazı öncesi Edirnekapı Zabıta Yerleşkesinde bulunan mescitte vefat etmiş personel için Mevlid-i Şerif okutulup, ikramda bulunuldu.

EMEKLİ OLAN PERSONELİMİZE PLAKET TAKDİM EDİLDİ

Zabıta Dairesi Başkanlığında İstanbul’a uzun yıllar hizmet edip emekli olan çalışanlarımıza Zabıta Haftası etkinlikleri kapsamında, İBB Zabıta Dairesi Başkanı Sayın Engin ULUSOY ve şube müdürleri tarafından teşekkür plaketi takdim edildi. Hatırlanmaktan çok mutlu olan emekli çalışanlarımız duygularını dile getirerek personele tavsiyelerde bulundu.

Video Galeri